נעים להכיר - קרין מרום

אני קרין, חיה ונושמת עיצוב והום סטיילינג. דקורפדיה נולד מתוך אהבה גדולה ורבת שנים לתחום ומטרתו לחלוק איתכם טיפים וידע שצברתי (ועוד צוברת) לאורך הדרך וכן להוות עבורכם מקום לשאוב ממנו השראה.

אל עולם העיצוב והאסתטיקה נמשכתי עוד מגיל קטן: בין אם בפיסול, עיצוב תיקים, ציור וצורפות. אחרי הצבא סיימתי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול באונ' תל-אביב ועסקתי בתחומים של ניהול ובקרת פרויקטים בארגונים המובילים במשק.

קרין עיצוב תכשיטים

לאחרונה החלטתי ללכת עם הלב, אל עולם העיצוב וההום סטילינג. במקביל לכתיבה ותפעול של מגזין זה אני בעיצומם של לימודי עיצוב פנים על מנת לממש את החזון שלי הלכה למעשה.

הבית, לפי הראייה שלי צריך להרגיש לנו מקום חמים, נעים ועוטף. כזה שכיף לחזור אליו בסוף יום עבודה עמוס ולהירגע על הספה.

יחד עם החשיבות של העיצוב עומדות לנגד עיני החשיבות הפונקציונלית והפרקטיקה בחללים. התוכן באתר נכתב תוך הקפדה על הבאת כל המרכיבים האלו בחשבון.

החלטתי לשתף אתכם ולחשוף בפניכם מעט מהעולם הזה, לאפשר לכם לשאול שאלות, לקבל קצת יותר מושג או רעיון לעיצוב החללים הביתיים שלכם או פשוט לשאוב השראה וליהנות כאן איתי.

קרין

שווה להתחיל מכאן

חדר-רחצה-הורים
חדרים

עיצוב חדר רחצה להורים

חדר רחצה בסוויטת ההורים הוא חלק בלתי נפרד. הוא קשור בתהליך של תחילת היום וגם בסופו של יום.
המטרה היא ליצור תחנת מעבר רגועה, נעימה ומזמינה לאותם רגעים ביום שהם אך ורק שלנו.

מעבר לכתבה
מטבח מודרני להשראה
השראה

מטבח מודרני להשראה

מטבח מודרני נהפך למונח פופולארי המבוקש בקרב רבים שרוצים את הסגנון הנקי, המינימליסטי והמעודן במטבח הביתי שלהם. למטבח המודרני יתרונות פרקטיים ועיצוביים רבים. אספנו לכם כאן כמה מטבחים לשטוף איתם את העיניים.

מעבר לכתבה
חדרים

עיצוב מרפסת קטנה

מרפסת קטנה היא כל כך חשובה לבית- היא זו שנותנת לנו תחושה של טעימה קטנה מבחוץ, מה"טבע העירוני". ומשום שהיא קטנה ניתן לייצר מהלימונים לימונדה וליצור לנו מרפסת שתיתן לנו מקום מפלט שקט, קטן, מרגיע וכיפי. כל הטיפים- כאן.

מעבר לכתבה
מחפשים מעצב/ת פנים?
השאירו פרטים עכשיו לתיאום שיחה