נעים להכיר - קרין קפוסטה (בקרוב מרום)

אני קרין, חיה ונושמת עיצוב והום סטיילינג. דקורפדיה נולד מתוך אהבה גדולה ורבת שנים לתחום ומטרתו לחלוק איתכם טיפים וידע שצברתי (ועוד צוברת) לאורך הדרך וכן להוות עבורכם מקום לשאוב ממנו השראה.

אל עולם העיצוב והאסתטיקה נמשכתי עוד מגיל קטן: בין אם בפיסול, עיצוב תיקים, ציור וצורפות. אחרי הצבא סיימתי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול באונ' תל-אביב ועסקתי בתחומים של ניהול ובקרת פרויקטים בארגונים המובילים במשק.

קרין עיצוב תכשיטים

לאחרונה החלטתי ללכת עם הלב, אל עולם העיצוב וההום סטילינג. במקביל לכתיבה ותפעול של מגזין זה אני בעיצומם של לימודי עיצוב פנים על מנת לממש את החזון שלי הלכה למעשה.

הבית, לפי הראייה שלי צריך להרגיש לנו מקום חמים, נעים ועוטף. כזה שכיף לחזור אליו בסוף יום עבודה עמוס ולהירגע על הספה.

יחד עם החשיבות של העיצוב עומדות לנגד עיני החשיבות הפונקציונלית והפרקטיקה בחללים. התוכן באתר נכתב תוך הקפדה על הבאת כל המרכיבים האלו בחשבון.

החלטתי לשתף אתכם ולחשוף בפניכם מעט מהעולם הזה, לאפשר לכם לשאול שאלות, לקבל קצת יותר מושג או רעיון לעיצוב החללים הביתיים שלכם או פשוט לשאוב השראה וליהנות כאן איתי.

קרין

שווה להתחיל מכאן

חדרי ילדים להשראה
השראה

כיף בעיניים: 5 חדרי ילדים עם מוטיב ברור להשראה

חדר הילדים הוא ה-מקום לממש את כל הפנטזיות הילדותיות העיצוביות- גם שלנו וגם של הילדים!
זהו מקום המפלט שלהם, כמו הבית שלהם בתוך הבית הגדול של כולם. לכן חשוב לבחור את הנושא והמוטיב המוביל בחלל ולפתח את העיצוב סביבו מבלי לסטות ולגרום לבלאגן.

קרא עוד »
איך לבחור מעצבת פנים
דקור Tip

מעצבת פנים: מתי, איך, כמה ולמה

בשעה טובה! החלטתם לבצע כמה שינויים בבית ואתם מבינים שתצטרכו קצת עזרה. אתם מתחילים לחפש שירותים אפשריים ומגלים שיש אנשי מקצוע שמתארים את עבודתם כמעצבי פנים בעוד שאחרים עושים הום סטיילינג.

קרא עוד »
מחפשים מעצב.ת פנים?
השאירו פרטים לתיאום שיחה