נעים להכיר, קרין מרום

מתוך אהבה רבת שנים לתחומי העיצוב, אסתטיקה ואמנות החלטתי להעניק שירותי ייעוץ להלבשת הבית (הום סטיילינג).

הבית, לפי הראייה שלי צריך להרגיש לנו מקום חמים, נעים ועוטף- כזה שכיף לשוב אליו בסוף יום עבודה עמוס ולהירגע על הספה עם המשפחה.

אל תחום העיצוב הגעתי לאחר הגלגול הקודם בו סיימתי תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול באונ' תל-אביב שלאחריו עסקתי בניהול ובקרת פרויקטים בכמה מהארגונים המובילים במשק. החלק הזה הולך איתי הלאה ומעניק לי זווית נוספת של הסתכלות פרקטית ומאפשר לי ליצור תהליך ברור בעבודה המשותפת תוך כדי הקפדה על עמידה בתקציב ובלו"ז, שהרי בסופו של דבר בהחלט מדובר בפרויקט.

מוזמנים לקרוא עוד על תהליך הלבשת הבית איתי כאן.

יחד עם האהבה לעיצוב והעובדה שהסטיילינג עובד אצלי כמו חוש שישי בצורה אינטואיטיבית, חשוב לי מאוד להקפיד על עיצוב שהוא פונקציונלי ופרקטי. הייעוץ שלי מביא את כל אלו בחשבון תוך הקפדה על יצירת מרחב שמתאים לכל דיירי הבית (מבוגרים, ילדים וחיות מחמד אם קיימות 🙂 ) ולאופי החיים שלכם.

אני מאמינה ביצירת קו עיצובי הרמוני בין חללי הבית, כזה שיהיה מסוגנן ומותאם לשאיפות שלכם.
טרנדים עיצוביים הם נהדרים בעיני ואני מאמינה בשאיבת השראה מהם ותרגומם לתוך הבית בצורה שמתאימה לנו, כך שניצור עיצוב על-זמני ייחודי, כזה שישרוד כל "סופת טרנדים" וניתן יהיה לרענן אותו בקלות רבה כשיתחשק.

מצפה לצאת איתכם למסע המשותף בדרך לעיצוב והלבשת החדר או הבית המושלם עבורכם!

אשמח להכיר, מוזמנים ליצור קשר עמי באתר או לשלוח הודעה בוואטסאפ וגם לצלצל 🙂

מעצבת הום סטיילינג

שווה להתחיל מכאן

הום-סטיילינג
הום סטיילינג

הום סטיילינג: כל מה שצריך לדעת

רוצים לשדרג את כל הבית או חלל מסוים? רוצים לשנות אותו לגמרי? לפעמים תופתעו לגלות שפתרונות הום סטיילינג מדוייקים ונכונים יוכלו לעשות הבדל של שמיים וארץ ללא שבירת קירות והחלפת ריצוף!

מעבר לכתבה
קיר סלון מודרני
השראה

עיצוב קיר סלון מודרני

הסלון הוא החלל המרכזי בבית ובו אנו מארחים ומבלים יחד. עיצוב קיר סלון בסגנון מודרני מעסיק רבים מאיתנו כדי שנוכל ליצור את ההתאמה המושלמת לחלל הביתי שלנו.

מעבר לכתבה
עיצוב-סלון-ופינת-אוכל
הום סטיילינג

עיצוב סלון ופינת אוכל

הסלון ופינת האוכל הם הלב של הבית בעיני. הם לרוב החלל הגדול ביותר בו כולם נפגשים יחד וזהו גם החלל הראשון שרואים כשנכנסים אל הבית.

מעבר לכתבה
צריכים הום סטיילינג לבית?
השאירו פרטים לתיאום שיחה