נעים להכיר - קרין קפוסטה (בקרוב מרום)

אני קרין, חיה ונושמת עיצוב והום סטיילינג. דקורפדיה נולד מתוך אהבה גדולה ורבת שנים לתחום ומטרתו לחלוק איתכם טיפים וידע שצברתי (ועוד צוברת) לאורך הדרך וכן להוות עבורכם מקום לשאוב ממנו השראה.

אל עולם העיצוב והאסתטיקה נמשכתי עוד מגיל קטן: בין אם בפיסול, עיצוב תיקים, ציור וצורפות. אחרי הצבא סיימתי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול באונ' תל-אביב ועסקתי בתחומים של ניהול ובקרת פרויקטים בארגונים המובילים במשק.

קרין עיצוב תכשיטים

לאחרונה החלטתי ללכת עם הלב, אל עולם העיצוב וההום סטילינג. במקביל לכתיבה ותפעול של מגזין זה אני בעיצומם של לימודי עיצוב פנים על מנת לממש את החזון שלי הלכה למעשה.

הבית, לפי הראייה שלי צריך להרגיש לנו מקום חמים, נעים ועוטף. כזה שכיף לחזור אליו בסוף יום עבודה עמוס ולהירגע על הספה.

יחד עם החשיבות של העיצוב עומדות לנגד עיני החשיבות הפונקציונלית והפרקטיקה בחללים. התוכן באתר נכתב תוך הקפדה על הבאת כל המרכיבים האלו בחשבון.

החלטתי לשתף אתכם ולחשוף בפניכם מעט מהעולם הזה, לאפשר לכם לשאול שאלות, לקבל קצת יותר מושג או רעיון לעיצוב החללים הביתיים שלכם או פשוט לשאוב השראה וליהנות כאן איתי.

קרין

שווה להתחיל מכאן

בחירת ריצוף לבית
השראה

פרקטי, נקי, נייטרלי: ריצוף לבית שלא רואים עליו לכלוך

בבואנו לחפש את הריצוף המושלם לבית, מי מאיתנו לא לקח בחשבון את השיקול של הפרקטיות?
במקרים רבים, אחת הבקשות הבולטות ביותר היא ריצוף מודרני נייטרלי וכזה שלא יראו עליו שלל לכלולים וכתמים. כלומר, בעצם רובנו לא רוצים להיות "עבד של הריצפה"- ובצדק!

קרא עוד »
עוד לא נרשמת לניוזלטר?

הירשמו עכשיו ותתעדכנו אחת לחודש בכל הכתבות החדשות שעולות לאתר