חיפויי אמבטיה מיוחדים להשראה

חיפוי חדר הרחצה הוא דרך נהדרת לקבוע את האווירה בחלל. בין אם באמצעות אריח חלק, מט, מבריק, מודפס, בהיר או כהה- לכל אופציה יש משמעות שונה שתשפיע אחרת על חוויית המקלחת שלנו. כנסו להציץ לכמה דוגמאות מפתיעות.
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
חיפויי אמבטיה מיוחדים

חדרי האמבטיה שלנו הם מקום להתנתק, להרגע ולשנות את מצב הרוח שלנו.
האווירה בחדר האמבטיה מועברת בעיקר באמצעות חיפוי הקירות- כלומר האריחים שנבחר.
אספנו לכם כאן כמה דוגמאות למי שאוהב לקחת את האמבטיה שלו לקצה.

בדוגמא הזו יש נקודה חשובה- בחדרי האמבטיה, גם הריצוף נלקח בחשבון יחד עם מכלול החיפוים בחלל. כלומר אם נרצה לשלב "הצהרה עיצובית" בחלל, זה יכול להיות על קיר מסויים, כל הקירות או דווקא על הריצפה עצמה. הריצוף מקרין לשאר החלל ומעלה את האווירה כלפי מעלה.
לרוב, בכדי לאזן את העיצוב הכללי, נרצה לבחור חיפוי קיר ש"ירגיע" את הטון בחלל שנוצר מהריצפה.
לכן נבחר חיפוי קיר נייטרלי ופשוט או בגוון אחד שמשתלב עם הריצוף. כאן בחרו ללכת על הלבן-קרם, ניתן היה גם ליצור אווירה יותר אינטימית ע"י שימוש באפרפר של הריצוף.

צריכים הום סטיילינג לבית? השאירו פרטים לתיאום שיחה

כאן רואים את הבחירה לבצע קיר כוח בקיר של הכיור והמראות.
זוהי דוגמא מאוד מעניינת של פסיפס שלוקחת את העניינים צעד אחד קדימה.
חשוב לציין שהקיר הזה הוא לא עבור כל אחד, אבל מי שאוהב לצאת קצת מהקופסא ואין לו בעיה עם עיצוב לא-שגרתי, יכול מאוד להתחבר לזה. את הקיר הבולט הזה נאזן עם ריצוף וחיפוי לשאר הקירות בגוונים עדינים, נייטרלים ובהירים בכדי שהחלל לא "יסגור" עלינו.

דוגמא נוספת לחשיבה יוצאת דופן בעיצוב האריחים היא להמשיך את הדפוס של הריצפה עד לחיפוי החיצוני של האמבטיה כמו קוו ממשיך העולה מן הריצפה. מעבר לכך- הכל מאוד שקט נייטרלי ולבן.

בחירה בריצוף מודפס שכזה שעולה עד לחיפוי האמבטיה יוצר תחושת המשכיות ומאריך את החלל. זהו רעיון מצויין לחדרי אמבטיה קטנים!

קיר (עם המון) כוח! זהו קיר כוח פשוטו כמשמעו- הוא מושך את תשומת הלב שלנו אליו, ממקד אותנו במקלחון שמהווה דגש בחלל.
שימו לב גם לצורה מיוחדת של האריחים- כמו קשקשי-דג (במובן הטוב!), ובגווני טורקיז וכחול שמאוד קושרים אותנו למוטיב המים המרגיע.
יש שיגידו שזהו קיר שמרגיע אותם ויש שיגידו שהעיצוב הלא-שגרתי שלו דווקא ממריץ אותם.
חשוב לשים דגש על שאר החדר שמנוטרל לעומת הקיר. כלומר נותנים לקיר את הבמה ושאר מרכיבי החלל לא תופסים את הפוקוס אלא מובילים אותנו כלפי הקיר הבולט.

אוקי פה מדובר בבחירה לא שגרתית, שכל המרכיבים בה מתחברים יחד ויוצרים חדר אמבטיה מתוקתק, שיקי ולעניין!

על פניו אני מודה שהאריחים שבתמונה לא היו הבחירה הראשונה שלי בחנות הקרמיקות. אבל עם מחשבה מחוץ לקופסא על שאר הפריטים כמו הקפדה על ברזים ומקלחון בגימור שחור מט, הרהיט שמתחבר, גוון העץ שך הארונית שמשלים בין הבורדו ללבן… פשוט חגיגה מודרנית שנמשכת על ידי הקיר הבורדו.

העיצוב הזה ממחיש עד כמה יש לחשוב על כל המרכיבים בבחירת החיפויים, ועד כמה האריח שאולי לא הכי מושך- יכול להפוך לבחירה הטובה ביותר שלכם עם חיזוקי סטיילינג בטוב טעם!

לסיכום,

קחו את הדוגמאות האלו ופשפשו עוד קצת ברחבי הרשת, מצאו השראות ודוגמאות שאתם אוהבים ונסו לחשוב כיצד אתם הופכים את זה למציאות בחדר הרחצה שלכם.
תופתעו ותפתיעו בבחירות של אריחים לא שגרתיים אך תמיד הקפידו לאזן את כל העסק עם נייטרליות מסביב ואקססוריז תואמים. בהצלחה!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
עוד כתבות שעשויות לעניין אותך
קרין מרום

קרין מרום

אני קרין. חיה ונושמת עיצוב והום סטיילינג. המגזין הזה קם כדי לתת לכם טיפים, רעיונות, השראה וידע בשיפוץ הבית הקיים או בתכנון הדירה החדשה שלכם.

צריכים הום סטיילינג לבית?
השאירו פרטים לתיאום שיחה