פינת עבודה מעוצבת: רעיונות להשראה

ברור לכולנו שבעתיד רוב הסיכויים שנצטרך לעבוד מהבית בקונסטלציה זו או אחרת ויש לתת לכך את המענה המתאים בבתים שלנו. אספנו לכם השראות ורעיונות לעיצוב פינת עבודה ביתית ומושלמת.
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
פינות עבודה מעוצבות להשראה

המגמה העולמית מדברת על תמהיל של שילוב עבודה מהבית לצד העבודה במשרד.
בחלק מהחברות והתחומים עובדים עד עכשיו במתכונת מלאה מהבית, לכן יש להיערך בהתאם וליצור לעצמכם את פינת העבודה המעוצבת המושלמת עבורכם הן מבחינת הנוחות וכמובן מבחינת העיצוב.
הפעם אספנו לכם כמה השראות לפינות עבודה ביתיות שיגרמו לכם לא לקום מהכיסא!

ניצול נתוני המרחב לטובת פינת העבודה

פינת עבודה לייד חלון

פינת העבודה הזו נעשתה בתחכום רב ומנצלת נתונים רבים במרחב לטובתה.
קודם כל פינת העבודה נמצאת באמת בפינה, מה שמאפשר למי שרוצה לעבוד "להתכנס" ולהתרכז שם בפינה וכך העובד לא מפריע למי שבסביבתו וגם הסביבה לא מפריעה לו.
ה"סולם" הזה שהשלב התחתון בו משמש כשולחן והעליונים כמדפים יוצר אחידות עיצובית ותוחם את חלל העבודה בצורה מוגדרת ונכונה. (שמו לב לתיאום המדוייק בין רגלי הכיסא לבין זרועות ה"סולם").
בנוסף, הכיוון ביחס לחלון הוא חכם כיוון שאור ישיר מול העיניים עשוי לסנוור וכך כשהאור הטבעי מגיע מהצד ועובר סינון על ידי הוילון החצי שקוף- מתקבל אור אופטימלי לעבודה ולריכוז.
בנוסף, הצמחייה והאקססוריז לגמרי משלימים יחדיו לוק בוהו קליל, נעים ונקי.  

צריכים הום סטיילינג לבית? השאירו פרטים לתיאום שיחה

עיצוב פינת עבודה באמצעות אקססוריז

פינת עבודה עם אקססוריז

כאן נדבר על אקססוריז לפינת העבודה.
שימו לב להתאמה המושלמת בין המסגרת המוזהבת של התמונה לבית המנורה הזהובה.
התאמה נוספת ניתן למצוא בין זר הפרחים העדין והוורדרד לבין המחברת שנבחרה עם הדפס תואם.
אם נתמקד רגע בתמונה, היא בעצם לא בדיוק ציור אלא משפטי מוטיבציה והכוונה שתמיד טוב ש"יהיו שם" וידריכו אותנו ויתנו לנו השראה- גם כשמאבדים ריכוז וגם כשקשה- תמיד נחמד לשים מסרים חיוביים סביבנו, ועל אחת כמה וכמה כשהם באים בכזה סטייל!
שימו לב שהקו פה מאוד נקי -הרקע הוא קיר לבן, שולחן לבן ופשוט כשבעצם האקססוריז נותנים את הטון והסגנון. היתרון שבאמצעות שינוי ועדכון קליל של אקססוריז ניתן לשנות בשנייה את העיצוב של פינת העבודה שלנו.

עיצוב עמדת עבודה על פי נושא

פינת עבודה עם מוטיב טבע

לכו על מה שעושה לכם טוב. פינת העבודה הזו ממחישה עד כמה קביעת קונספט יכולה ליצור לכם עמדת עבודה ייחודית בדיוק בשבילכם. כאן כנראה שמדובר על אדם שחולה על טבע. לא רק שהוא הקפיד לבחור אוסף קטן של תמונות אלא גם העריכה של הגוונים שלהן נעשתה באותו סגנון וכך התמונות בעצם ניראות כמו אוסף קטן. הפרישה שלהן על הקיר יוצרת הגדרה מאוד ברורה של איזור העבודה.
שימו לב למוטיב הטבע שנמשך עם הקריצה הקטנה של העציצים על גבי הרמקולים. רעיון ששווה ליישם.

סטים של אביזרים לפינת עבודה

אקססוריז תואמים לפינת עבודה

ואנחנו עדיין בנושא האקססוריז: כאן יצרו סט בגווני העץ הבהיר החשוף ומעט גווני אדמה כתמתמים. אלו גוונים טבעיים ורגועים והאחידות שבה כל הפריטים משלימים זה את זה עושה את העיצוב לגמרי.
אז מכאן אנחנו מבינים שאפשר ליצור סט (לא בהכרח בסגנון של התמונה) של אביזרים בשולחן והאחידות שלהם תכתיב את הטון העיצובי של פינת העבודה שלנו.

פינת עבודה נקייה ומינימליסטית

פינת עבודה נקייה ולבנה

פינת עבודה נקייה היא גם אופציה נהדרת ושונה יחסית מרוב הסגנונות.
ואם כבר נקייה אז לגמרי לכו על לבן שהוא צבע מרגיע, נקי וכזה שלא מושך את תשומת הלב, ללא גירויים. פינה כזו תאפשר ריכוז מיטבי בעבודה, וזוהי גם הצהרה עיצובית לגמרי. המינימליזם נחשב לטרנד שסוחף לאחרונה את עולם העיצוב והוא מיושם בעיקר בסגנונות העיצוב הנורדי (וכאן ספציפית יש מונוכרומטיות לבנה מובהקת).  וכמובן שלא לשכוח מנורה!

לסיכום,

נסו לקחת לפחות טיפ אחד מהנקודות כאן וישמו אותו בפינת העבודה הביתית והפרטית שלכם. רק טוב יצא לכם מזה.

בהצלחה!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
עוד כתבות שעשויות לעניין אותך
קרין מרום

קרין מרום

אני קרין. חיה ונושמת עיצוב והום סטיילינג. המגזין הזה קם כדי לתת לכם טיפים, רעיונות, השראה וידע בשיפוץ הבית הקיים או בתכנון הדירה החדשה שלכם.

צריכים הום סטיילינג לבית?
השאירו פרטים לתיאום שיחה